Crawford County Sheriff’s Department

4235 Alma Highway Van Buren, AR 72956
Phone: 479-474-2261    Fax: 479-471-3264

Inmates

Last Name
First Name

Inmate Name Race Sex Show Details
ADAMS, CHAD LAMAR W MALE
ADAMSON, RONALD ADAM W MALE
ALVAREZ, LEEROY NMN H MALE
ANDERTON, RICKY WAYNE W MALE
ANDREWS, JOHNNY LEE W MALE
ARMSTRONG, CHARLES ARCH W MALE
ARNAUD, WILLIAM MICHAEL B MALE
ARNOLD, RANDALL DEAN W MALE
BAILEY, REMA DIANE W FEMALE
BAILEY, REX WILLIAM W MALE
BARNETT, KEITH LEON W MALE
BEANE, JERRY DON W MALE
BECKHAM, ETHANAEL URIAH W MALE
BENTON, DEXTER JARVON B MALE
BLACK, TABATHA DIANE W FEMALE
BLACKSHEAR, TERRY LEE W MALE
BLYTHE, BRANNSON TYLER W MALE
BOWLES, BRANDON JUNIOR W MALE
BRASUELL, CRYSTAL MICHELLE W FEMALE
BREWER, DUSTIN GENE W MALE
BROOKS, DANIEL EDWARD W MALE
BROOKS, WILLIAM MICHAEL B MALE
BROWN, AMANDA KATHERN W FEMALE
BROWN, BOBBY DEWAYNE W MALE
BROWN, GEORGE WASHINGTON W MALE
BRUCE, STEVIE LEE W MALE
BRYANT, JONATHAN  WHITE MALE
BUCKNER, LONNIE GENE w MALE
BURDUE, TOMMY JOE W MALE
BURKETT, DAVID EDWARD W MALE
BUTCHER, ERNEST LEE W MALE
CANADY, FREDERICK WALTER B MALE
CHAMBERS, RICHARD ALLEN W MALE
CHANDLER, ROBERT LEE W MALE
CHANDLER, RODNEY DAVID W MALE
CHANTHAKHOT, BORISOUT  A MALE
CHILDRESS, JAKE RYNE W MALE
CLARK, GREGORY ROY W MALE
CLAYTON, RACHEL RENEE W FEMALE
COLE, RYAN LLOYD W MALE
COLEMAN, CHAD DAVIS W MALE
COMBS, JUSTIN LEE W MALE
CONNER, EDWARD WAYNE W MALE
COOPER, DANIEL LEE W MALE
COPHER, MEE EDWARD WAYNE W MALE
CORLEY, DAVID WAYNE W MALE
CORLEY, DAVID WAYNE W MALE
CORTEZ, CESAR NOEL H MALE
COUCH, DIANE LEE W FEMALE
COX, JEREMY LEE B MALE
CRAIG, JASON EDWARD W MALE
CRANE, CHRISTOPHER LEE W MALE
CROCKER, TERRANCE KEITH ALLEN W MALE
CURRY, DABARIOUS JAMEL B MALE
DALY, VALERIE SUZANNE W FEMALE
DAVIES, SHELBY ALLISON W FEMALE
DAVIS, RANDALL CRAIG W MALE
DAVIS, RYAN STEVEN W MALE
DEEDS, NICHOLAS SCOTT WHITE MALE
DORNHOFFER, KENNITH DAVID W MALE
DOWDY, BRENT WADE W MALE
DRAKE, ANTONIA MARIE W FEMALE
DUKES, ROCKY DALE W MALE
DUNNING, CODY RAY W MALE
EDWARDS, JOSEPH JACKSON W MALE
ESPINOSA, SAMPSON GUERRMO W MALE
ESPINOSA-ESPINOSA, JOSE BERTIN H MALE
EVANS, DARYL WAYNE W MALE
EVOLA, CRAIG WAYNE W MALE
FANTAUZZI, DAMIAN JAMES W MALE
FERGUSON, DAVID LUTHER W MALE
FIELDS, BILLY DEWAYNE W MALE
FISHER, CASANDRA ANN W FEMALE
FLAHERTY, ANDY WAYNE W MALE
FLANAGAN, PRESLEY JAY W MALE
FLEISHMAN, CHRISTIAN ROBBIE W MALE
FORD, PAUL EDWARD W MALE
FORD, TITUS AARON W MALE
FRANCO, NICHOLAS RYAN W MALE
FREY, JAMES MICHAEL W MALE
FUNCHES, CORTEZ ANTONIO B MALE
GARRETT, ROBIN ANDREW W MALE
GARRIOTT, RICHARD DON W MALE
GATEWOOD, ROBERT SHANE W MALE
GENTRY, ANASTASIA AILEEN W FEMALE
GILLEY, RAY ENNIS W MALE
GONZALES, VANESSA ROMERO H FEMALE
GOODNOH, JOHNNY CAROLL W MALE
GORDON, MICHAEL WAYNE WHITE MALE
GOUGH, JOSHUA MICHAEL W MALE
GOULD, MACKENZIE ERIN W FEMALE
GRAY, TERRY LEE W MALE
GREEN, PHILLIP LEE W MALE
GREENFIELD, BRANDY NICOLE WHITE FEMALE
GUIDRY, EDWARD JAMES W MALE
HAGER, RONALD LEE W MALE
HALEY, MICHAEL ALAN W MALE
HALL, JASON RUSSELL W MALE
HALLMARK, JESSICA LEE W FEMALE
HARDIN, ROBERT TY HENRY W MALE
HARRIS, BOBBY DEE W MALE
HARRIS, JUSTIN JOHN W MALE
HARRISON, JAELY GRACE WHITE FEMALE
HASSELL, WILLIAM AUSTIN W MALE
HAY, BREEANN NICOLE W FEMALE
HEFFELFINGER, TERI RACHELLE WHITE FEMALE
HEINRICH, JOSEPH ERIC W MALE
HEINRICH, JOSEPH ERIC W MALE
HENRY, WILLIE JAMES B MALE
HERNANDES, CRUZ MISAEL W MALE
HODGES, CHARITO ANN-MARIE A FEMALE
HOLLON, KORINE LESLEE W FEMALE
HOOVER, JOSEPH MORTICAE W MALE
HOWARD, FREDDIE GLEN W MALE
HOWARD, JASMINE BRIAUNA BLACK FEMALE
HOWARD, VICTORIA DANIELLE B FEMALE
HUFF, ROGER LEON W MALE
HUFF, TAYLOR PHILLIP W MALE
HUGHES, BILLY KEITH W MALE
HUNTER, JEREMY DAVID W MALE
HUNTER, JOHNNY LEE W MALE
IRVIN, CANDICE VICTORIA W FEMALE
JACK, HEATHER LOENA W FEMALE
JACKSON, STEVEN CHARLES W MALE
JEFFCOAT, ALLEN RAY W MALE
JEFFREY, NICOLE DEBRA KAY W FEMALE
JENKINS, KATHY LYNN W FEMALE
JEWELL, MISTY LYNN W FEMALE
JEWELL, TODD ELLIOTT W MALE
JOHNSON, DONALD BROOKS W MALE
JOHNSON, VENDLE RAY W MALE
JONES, DUSTIN BILL W MALE
JONES, LARRY WADE W MALE
JONES, RICKY LEE W MALE
JUSTICE, CODY ALLEN W MALE
JUSTUS, ROY JACOB W MALE
KARIMI, ERIC ALI W MALE
KATAWICZ, BRITTANY ELIZABETH WHITE FEMALE
KELLER, WILLIAM TODD W MALE
KELLY, JUSTIN KEITH W MALE
KHAM, LATSAMY  A MALE
KILGORE, BRITTNEY LEE W FEMALE
KIMES, JACOB MATTHEW W MALE
LAMBERT, RICHARD LEON W MALE
LANDRUM, DUSTY RYAN W MALE
LANPHEAR, GREGARY SCOTT WHITE MALE
LEACH, DAKOTA WINTER RAIN W MALE
LEAKEY, RICKEY ALAN W MALE
LENIK, DANIEL DARWIN W MALE
LEYTON, DAVID CHARLES W MALE
LITTLE, KATHRYN FAY GENEVIEV W FEMALE
LONG, ABBIGAYLE ANNMAIRE W FEMALE
LONGEST, TARAN MARIE W FEMALE
LUTZ, JOHN LUKE W MALE
LUX, STEPHEN ALAN W MALE
LYNN, DWAYNE NMN W MALE
MACLELLAN, WILHELM RASMUSSEN WHITE MALE
MAGNUS, JOHN MARTIN PATRICK W MALE
MARKS, AUTUMN ROSE W FEMALE
MARKS, MARSHALL JAMES BLACK MALE
MARSTON, RICKY LEE W MALE
MARTIN, BRAD CLIFTON W MALE
MARTINEZ, JOEL JASON U MALE
MAYNARD, NATHAN ALAN W MALE
MCCORKLE, RICHARD THOMAS W MALE
MEDLOCK, DARRYL KENT W MALE
MEDLOCK, THOMAS NEIL W MALE
MILLER, JOSHUA ANDREW W MALE
MITCHELL, ANDREW LEE W MALE
MOLINA-PORTILLO, JOSE LUIS H MALE
MOREHEAD, COLBY BLAKE W MALE
MORGAN, MICAH ANN ELAINE W FEMALE
MORRISON, KYLE HUNTER W MALE
MORSE, MONICA NICOLE W FEMALE
MURRAY, JEFFERY PAUL W MALE
MYRES, JAMES DONALD W MALE
NAPIER, JESSICA SHAE W FEMALE
NEWTON, GEORGE JACKSON W MALE
NEWTON, KEVIN RAY W MALE
NIXON, TYLER PRESTON W MALE
NORDSTROM, JOSEPH LEE W MALE
NORGAAR, HALEY DAWN W FEMALE
ODOM, BENJAMIN ALEX W MALE
ODOM, JERRY FAY W MALE
OLIVAREZ, LIONEL RICHARD W MALE
ORELLANA, IRWIN JOSELLE H MALE
OSBORN, TAMMY LYNN W FEMALE
PACHECHO-URIBE, VICTOR MAURICIO H MALE
PADGETT, JOHNNY RAY W MALE
PAGE, MARTYN RAFIEL RAYMONE B MALE
PAINTER, MATTHEW ALAN W MALE
PALMER, ETHAN WAYNE W MALE
PAPASAN, ALAN RAY W MALE
PARKER, JOHN IRWIN W MALE
PARVIN, LILY ANN W FEMALE
PATINO-SUFFRON, ARMANDO GREGORY H MALE
PAYNE, DONALD SEYMOUR W MALE
PENDERGRASS, BILL JAMES W MALE
PERALTA, JOSE LUIS H MALE
PERGESON, JAMES MICHAEL W MALE
PERINE, BRANDON CHARLES W MALE
PETERSON, APRIL DAWN W FEMALE
PHILLIPS, TRAYVON AKENO B MALE
PHOUNSAVATH, JOHNNY NMN A MALE
PIERCE, RODRICK DANIEL A MALE
PRESCOTT, TYLER DARRELL W MALE
QUALLS, MELISSA JEAN W FEMALE
RAMSEY, PAUL WESLEY W MALE
RAPIER, JOSHUA PAUL W MALE
REAVIS, MONET DANIELLE W FEMALE
REHEARD, ANGELA DENISE W FEMALE
RICH, ISAAC WAYNE W MALE
RICHMEIER, REBECCA DANIELLE W FEMALE
RICHMOND, JUSTIN DAVID RYAN W MALE
RIDENOUR, JIM ADRON W MALE
RILEY, HOWELL NELSON W MALE
RISENHOOVER, RANDALL LEON W MALE
RITCHIE, CRYSTAL DAWN W FEMALE
ROBERTS, CHYENNE PAIGE W FEMALE
ROBINSON, KEITH THURSTON W MALE
ROFKAHR, AMANDA JANE W FEMALE
ROGERS, CLAYTON HUGH W MALE
ROGERS, HALEY LOUISE W FEMALE
ROGERS, TOBY LAVOY W MALE
ROJAS, RANDY TULIO W MALE
ROSE, RONNY JOSEPH WHITE MALE
ROSS, SHAWN DEWAYNE W MALE
RUDD, CARL GENE W MALE
RUSH, AUSTIN MITCHELL W MALE
RUSSO, NICHOLAS CHARLES W MALE
SANDERS, JESSE RAY W MALE
SANDERS, JIMMIE JUSTIN W MALE
SCHLUDE, FRANK LAWRENCE WHITE MALE
SCHLUTERMAN, MICHAEL RAY W MALE
SCHWERIN, JESSICA LYNNE W FEMALE
SCOTT, DYLAN CLAYTON W MALE
SEADORF, ARTHUR WILLIAM W MALE
SERJEANT, KEVIN NMN W MALE
SEVERSON, RUSSELL ALLEN W MALE
SHARRAH, RICKY DEAN W MALE
SHAW, CORRY  B MALE
SHIPP, STEVEN LEE W MALE
SHOCKEY, CHRISTOPHER DALTON W MALE
SHORES, CODY RAY W MALE
SHORES, THOMAS JOE W MALE
SINGNHOTH, BOUNMY AIR A MALE
SIVAGE, TIFFANY ANN W FEMALE
SLACK, JACOBB DILLION W MALE
SLACK, ZACHARY DALTON W MALE
SMITH, AIMEE ELAINE W FEMALE
SMITH, CARRIE ANN W FEMALE
SMITH, LINNEA DAWN W FEMALE
SPAIN, GARY ALLEN W MALE
SPAULDING, BRANDON M W MALE
SPEARS, ERIC DOYLE W MALE
SPENCER, STEVEN ANTOINE W MALE
SPOON, CHRISTINA ANN W FEMALE
SPOON, KENNETH LEE W MALE
STEPHENS, DEBORA SUE W FEMALE
STEWART, KATHERINE MICHELLE W FEMALE
STEWART, SAMUEL JOSEPH W MALE
STILES, SCOTT DUNCAN W MALE
STOCKTON, RICHARD THOMAS W MALE
STONE, ROBERT LEE W MALE
SUGGS, JOHNNY LEE W MALE
SURLS, DALEN TODD M W
SYFERT, SHAWN AARON W MALE
SYROCK, BILL EDWARD W MALE
TASH, AARON MARTIN W MALE
TASH, JOHNLEE ANDREW W MALE
TIBBS, CAREENA I B FEMALE
TICE, ETHAN ERIK W MALE
TITSWORTH, RANDALL WAYNE W MALE
TOMPKINS, CANDICE LEIGHANN W FEMALE
TORRES-HERNANDEZ, ANTONIO ERIBERTO H MALE
TOWNSEND, DUSTIN ROBERT W MALE
UPTON, CAMMERON CLINTON W MALE
VANOURNY, JEREMY FRANKLIN W MALE
VOTH, ROBERT ROY W MALE
WALLACE, ANTHONY LEE W MALE
WARD, ARYAWNA MAKAYLA W FEMALE
WARREN , KENYON DEVOAN B MALE
WEAVER, KEILA DENISE W FEMALE
WEBER, JEREMY DANIEL W MALE
WHITSETT, JACOB RILEY W MALE
WILLIAMS, ANDRE LAMONT B MALE
WILLIAMS, BENJAMIN ADAM W MALE
WILLIAMS, JAMES DAVID W MALE
WILLIAMS, NANCY NICOLE B FEMALE
WINN, BRENTON LEE W MALE
WOFFORD, ENOCH BRONSON I MALE
WOOD, JIMMIE DON W MALE
WORKMAN, AMANDA MURRY W FEMALE
YOUNG, ROY CLINTON W MALE
Last Updated: 10/24/2021 4:00:02 AM